Secret Club Night

12.11.2011

Ehkki festival pole veel alanudki, on juba õige aeg ka 13. Animated Dreamsi lõpupeost rääkida.

Animated Dreamsile ja AnimaCampusele paneb väärika punkti salajane klubiöö Secret Club Night veel salajasemas kohas. Meie tantsisklevaid jalgu saabuvad rõõmustama tutvustamist mitte vajavad Rythm Doctor, Ilmajaam, Jänes&Kass, Les Beat, Tõnis Hiiesalu, pisut kaugemalt tulevad külla aga Vladislav Delay ja Kangding Ray.

Kangding Ray (passinimi David Letellier, sündinud 1978. aastal Prantsusmaal) on Berliinis elav ja töötav elektroonikaäss. Tema muusikutee algas kitarristi ja trummarina erinevates bändides, mis stiililiselt varieerusid noise-rockist jazzini ning mõjutavad Kangding Ray muusikat tänini. Tema praeguses muusikas ristuvad digitaalajastu ning tundelisus, meloodiad ja masinahelid.

Sasu Ripatti (sündinud 1976 Oulus), kes peitub pseudonüümi Vladislav Delay taga, on Soome elektroonilise muusika artist ning trummar. Tema helisignatuur segab endas elemente dubist, popist ja ambientist.

Ta kasvas kodus, kus peeti lugu klassikalisest muusikast ning jazzist. Juba üsna varakult alustas Ripatti trummiõpinguid. Tänaseks on see trummimänguoskus muutunud oluliseks osaks tema muusikast. 1990. aastate keskel hakkas ta oma loomingusse pitkima elektroonilisi elemente, hiljem said need tema loomingus põhiliseks.

Secret Club Night toimub 19. novembril, uksed avatakse kell 22. Salajane toimumiskoht - jälgi infot Facebookis või küsi samal päeval PÖFFi infopunktidest!

Piletid ukselt. Animated Dreamsi või AnimaCampus Tallinna piletiga soodushind 6€, ilma 8€


 

Tagasi

Telli uudiskiri

Vali liitumiseks listid